Güncel Blog Sitesi – Nekobuta

Kedi Maması Markaları ve Özellikleri

Written on August 23, 2018   By   in Petshop

Kediler, evcil hayvanlar olarak ülkemizde de sıklıkla tercih edilen canlılardır. Sevimli, oyuncu ve dost canlısı kedilerimizi evlerimizde yetiştirirken onlara temin ettiğimiz ürünlerde oldukça hassas olmamız gerekir. Biz insanlara göre oldukça küçük olan ve bizim sağladığımız imkanlara muhtaç olan kedilerimizi yetiştirirken onlara aldığımız kedi ürünleri kaliteli olmalı ve kedimize uygun olmalıdır.

Evde kedi beslerken mutlaka kullanılan ürünlerin doğal olmasına dikkate edilmeli ve kimyasallardan uzak durulmalıdır. İster kedi maması ister kedi yatağı olsun tüm ürünlerde belirli kalite şartlarını sağlamadığımız zaman kedimizin genel sağlığı ve psikolojisi bu durumdan mutlaka etkilenir ve hiç kimse evindeki sempatik dostunun sağlığının bozulmasını istemez. Bu yazımızda evcil kedi sahipleri için Türkiye’de tercih edilebilecek kedi maması markalarını sıralayacağız.

ACANA Kedi Maması

Tüm cins ve yaştaki kedilere özel olarak üretilen tahılsız kedi maması markası olan Acana, Kanada’da üretilmektedir. Kanadalı firma, Pacifica Kuzey Vancouver Adası’ndan avlanan Kanada balıklarından üretilir. Katkı maddesi içeriği oldukça düşük olan Acana protein açısından zengin olması ile bilinir. Kediler için üst düzey kalitedeki mama markası olan Acana, içerik açısından besin değerleri ile de oldukça faydalı bir markadır.

Royal Canin Kedi Maması

Türkiye’de tercih edilen süper Premium kalitedeki kedi maması markaları arasında yer alan Royal Canin, oldukça geniş bir mama çeşidi yelpazesine sahip. Yavru, yetişkin, yaşlı ve kısırlaştırılmış kedilere özel olarak hazırlanan Royal Canin kedi mamaları, içeriğini doğal olarak tutmayı önemseyen bir marka. Bu anlamda uzun yıllar özel besin çözümleri sunabilmek adına firma Health Nutrition çalışmalarına yoğunlaşmıştır. Firma kedi ve köpek sorumlulukları açısından oldukça hassas olması ile de bilindiğinden içerik olarak hem güvenilir hem de zengin mamalar üretmek konusunda önde gelen bir markadır.

Happy Cat Kedi Maması

Piyasadaki kedi mamaları arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan Happy Cat markasının yavru kediler ve yetişkin kediler için özel olarak hazırladığı mama formülleri, kedinizin sağlıklı gelişimi ve beslenme düzeni için oldukça faydalıdır. Alman asıllı firma, ürettiği ürünlerde doğal içeriğe ve kedinizin ihtiyacı olan besin değerlerini sunan alternatiflere sahiptir. Türkiye’de kedi maması olarak sıklıkla tercih edilen Happy Cat ürünlerinden faydalanarak kedinizin sağlıklı gelişimini ve besin ihtiyacını destekleyebilirsiniz.

Pet Besinleri ile Kedi Mamalarıyla Tanışın

Dünyanın önde gelen kedi maması markalarını Pet Besinleri’nin resmi web sitesi olan Petbesinleri.com.tr üzerinden bulabilirsiniz. Evcil dostlarımız olan kedilerin her yaş dönemine uygun olarak ayrı kategorilerde yer alan mama alternatiflerini ve marka seçeneklerini değerlendirebilir, markalar ve almayı düşündüğünüz mama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve indirimlerden faydalanarak bütçenizi de mama harcamalarında zorlamak zorunda kalmazsınız.

Petbesinleri.com.tr üzerinden yapacağınız mama alışverişlerinde ayrıca sokak ve barınak hayvanlarına da destek olabilirsiniz. Alacağınız kedi maması üzerinden kazandığınız %10’luk indirim hakkınızı kullanarak Türkiye’deki sokaklarda ve barınaklarda yaşayan kedi ve köpeklere mama yardımına katkı sağlayarak, kendi kediniz ile beraber sahipsiz diğer hayvanların da beslenmelerine katkı sağlamış olursunuz. Biz Pet Besinleri olarak kaliteli markaları sunmanın ve sokak hayvanlarını koruma adına gerçekleştirdiğimiz çalışmaların gururunu duymaktayız.

Pet besinleriyle ilgili daha fazla bilgiye http://www.haberekspres.com.tr/gundem/turkiye-nin-en-iyi-petshop-sitelerinden-pet-besinleri-h118436.html sayfasından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *